+38 (044) 223 66-76
Зворотний зв'язок
Sion medical Kambler
Advancing healthcare Kambler
Очищенная шкріри Kambler Антибактеріальний захист Kambler Змащувальне желе Kambler Лікування шкіри Kambler Розширений догляд за ранами Kambler Догляд за ранами Kambler
Sionbiotext Kambler
Sionbrands Kambler
Sionmed Kambler
L-mwsitrain Kambler

Sion Biotext Ltd. є провідним виробником одноразового очищення шкіри та дерматологічного лікування, додаткового догляду за ранами, засобів від опіків та хірургічних рішень для професійного сектору охорони здоров'я.

Sion Biotext Ltd. в даний час проводиться в двох місцях в Ізраїлі.

Компанія має 25-річний досвід виробництва медичних приладів і безрецептурних препаратів. Компанія Sion Medical Ltd. знаходиться на передовій боротьби з ранами і профілактики інфекцій, пропонуючи широкий спектр спеціалізованих продуктів, що дозволило нашим клієнтам протягом багатьох років розширювати асортимент своєї продукції.

Компанія зосереджує свою увагу на розробці рішень для асептики шкіри, універсальних кремів, мазей і гелів для місцевого дерматологічного лікування опіків і ран.

Прагнення компанії до досліджень і розробок призвело до того, що вона стала надавати продукти, які покращують продуктивність і доставку активних інгредієнтів і поліпшують здоров'я людей.

Система якості Компанії акредитована згідно з ISO 9001: 2015, EN ISO 13485: 2016, ISO 13485: 2016 CMDCAS і відповідно до умов CFR, розділ 21, частини 210, 211, 820. Наша продукція сертифікована знаком CE.