+38 (044) 223 66-76
Зворотний зв'язок
Pollogen Divine

Divine Pro представляє собою оптимальну комбінацію клінічно перевірених технологій: VoluDerm RF Мезотерапія, TriPollar RF з динамічною активацією м’язів (DMA) та TriFractional RF. Ці багатовимірні процедури працюють разом для відновлення глибоких, середніх та поверхневих слоїв шкіри, пропонуючи цілісний підхід для відновлення ознак старіння.

Радіочастотна TriFractional енергія омолоджує зовнішній шар епідермісу. Це мінімально інвазивне лікування створює на поверхні мікроскопічні рани, що запускає в организмі природні механізми загоєння. Старі та пошкоджені клітини шкіри видаляються і замінюються новими та здоровими, виробленнеми організмом.

VoluDerm забезпечує безпечне і ефективне проникнення крізь епідерміс для контрольованого нагрівання, спрямованого на глибокі шари шкіри. Для цієї процедури мінімально-інвазивного лікування використовуються тонкі мікро-голки, що природним чином стимулюють організм виробляти гіалуронову кислоту, новий колаген та еластин.

TriPollar з DMA поєднує в собі неінвазивні технології використання радіочастотної енергії для генерування тепла в шкірі, що призводить до стирання колагенових волокон. Це створює негайний ефект підтяжки шкіри. Підвищена активність фібробластів призводить до регенерації колагену в довготерміновій перспективі.

Хочете купити?
Зворотний зв'язок
Зменшення морщин
Зменшення морщин
Шліфування шкіри
Шліфування шкіри
Підкреслення контурів обличчя
Підкреслення контурів обличчя
Затягування слабкої шкіри
Затягування слабкої шкіри
Знебарвлення шкіри
Знебарвлення шкіри
Функціонал
Функціонал
Складові платформи Divine Pro
Функціонал

Функціональні елементи Pollogen Divine

  • TriFractional RF
  • VoluDerm
  • TriPollar з динамічною
    активацією м'язів (DMA)
Add
Застосування
Застосування
Які проблеми вирішує Divine Pro?
Застосування

Застовується для:

  • Знебарвлення шкіри
  • Зменшення морщин
  • Шліфування шкіри
  • Підкреслення контурів обличчя
  • Затягування слабкої шкіри
Add
Основне призначення
Основне призначення
Для чого потрібен Divine Pro?
Основне призначення

Усі багатовимірні процедури працюють разом для відновлення глибоких, середніх та поверхневих слоїв шкіри, пропонуючи цілісний підхід для відновлення ознак старіння.

Add
Не чекайте
Отримати пропозицію