+38 (044) 223 66-76
Зворотний зв'язок

Фінансування / Лізинг

Незалежно від того, чи представляєте Ви найбільшу клініку або медичну компанію, або є незалежним приватним косметологом, питання, пов'язані з фінансуванням придбання нової функціональної техніки і обладнання, завжди залишаються актуальними.

Якщо ми говоримо про дійсно якісне обладнання, то його придбання завжди досить затратно з фінансової точки зору. Для багатьох єдиним варіантом стає придбання цієї техніки в розстрочку або кредит.

Ми готові надати фінансування на кращих умовах

У нашій компанії ви завжди можете розраховувати на професійне обслуговування і рівень сервісу від кращих фахівців у своїй сфері. Ми добре розуміємо ринок фінансових можливостей для придбання медичної та косметологічної техніки, тому можемо запропонувати максимально вигідні умови співпраці з найбільшими лізинговими компаніями та банками.

Якщо нашим клієнтам необхідний кредит на покупку будь-якої техніки, вони завжди можуть розраховувати на консультації і рекомендації наших експертів, які підберуть найкращі та найбільш вигідні умови фінансування на будь-який влаштовує період виплат.