+38 (044) 223 66-76
Зворотний зв'язок

Пропонуємо купити медобладнання Б/У

Пропонуємо купити медобладнання Б/У

Компанія "Камблер" готова запропонувати Вам будь-який магнітно-резонансний томограф та комп'ютерний томограф під замовлення. Ми пропонуємо старі магнітно-резонансні томографи з Європи, США та Ізраїлю виробництва Canon, Siemens, Toshiba і інших виробників на замовлення.

Медичне обладнання, яке було у вживанні, з цих країн обходиться набагато дешевше, ніж нове, але в той же час не сильно поступається за характеристиками і відповідно, окупається швидше, що важливо для приватних клінік і діагностичних центрів.Пропонуємо купити медобладнання Б/У

Відновлені МРТ і КТ після їх демонтажу проходить в Ізраїлі через діагностику, перевірку та заміну або відновлення необхідних механічних і електричних систем, а так само косметичні процедури, після яких відновлений МРТ і КТ зовні не відрізняється від нового. На такі відновлені МРТ надається гарантія. Купівля відновленого магнітно-резонансного томографа обходиться дешевше, ніж покупка нового томографа, але дорожче, ніж Б/В МРТ, але в той же час дане обладнання не відрізняється за якістю від нового, так що в деяких випадках, коли для клініки важлива гарантія і повне сервісне обслуговування - ця інвестиція в вашу клініку буде точно виправдана.

Ми надаємо можливість покупки щорічної підписки на технічне обслуговування техніки і гарантію.


 

У вартість завжди входять:

Якщо Вам необхідно терміново придбати МРТ або КТ, то ми раді запропонувати Вам варіанти, що знаходяться на нашому складі в Києві.Магнітно-резонансний томограф Vantage Elan 1.5T (відновлений)

Вартість від 500 000$

Пропонуємо купити медобладнання Б/У

Vantage Elan 1.5T - це універсальний томограф для проведення магнітно-резонансної томографії в багатопрофільних закладах охорони здоров’я. Це діагностичне медичне обладнання нового покоління. МРТ томограф має компактні габаритні розміри і характеризується зниженим споживанням електроенергії.

Інноваційність системи

CANON Medical створила МРТ, яке має мінімальне споживання електроенергії і є дуже комфортним для пацієнтів. Це значно розширює коло можливостей для проведення досліджень різної складності, збільшує кількість методів діагностики, які іноді навіть не застосовувались в Україні.

Vantage Elan 1.5T орієнтований на вимоги пацієнтів, підвищення рівня їхнього комфорту. Для лікарів МРТ Vantage Elan 1.5T є можливістю зменшити час проведення обстежень, підвищити швидкість роботи та удосконалити якість отриманих результатів.

Можливості МРТ

У Києві Vantage Elan 1.5T встановлено в кількох великих медичних центрах. Цей томограф користується високим попитом завдяки збалансованим і ретельно продуманим функціональним можливостям, які започаткувала Canon Medical Systems:

МРТ Vantage Elan 1.5T обладнано технологією тихого сканування, яка спрощує проведення процедури, дозволяє зробити значно більше, ніж ви звикли на класичному обладнанні.

Пропонуємо купити медобладнання Б/У

Vantage Elan пропонує неперевершену продуктивність в своєму класі

Якщо вам необхідна надкомпактна МР система для встановлення в малому просторі, яка б забезпечила якісною діагностикою кожного – дана система пропонує вам усе це разом із надійністю.

Параметри:

Пропонуємо купити медобладнання Б/У

Найтихіша система МРТ

Pianissimo™

Шум може стати на заваді обстеженню та бути незручною перешкодою для пацієнтів. Pianissimo дозволяє навіть самим чутливим пацієнтам отримати приємний досвід від сканування.

Зниження рівня шуму двома унікальними шляхами:

Пропонуємо купити медобладнання Б/У

Дозволяє робити більше, швидше, якісніше!

M-Power

Програмне забезпечення M-Power розробляється професіоналами для професіоналів. Пропонуючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з яким обробка отриманих даних стає елементарною, як 1,2,3.
Спіральний комп'ютерний томограф Philips Brilliance 64-зрізи

(Повністю відновлений в 2019 році)

Вартість - 190 000 євро

Термін поставки 7 днів

Сервісне обслуговування - 5000 євро в рік

Комп'ютерний томограф Philips Brilliance 64-среза

Комп'ютерний томограф Philips Brilliance 64-среза

Характеристики:

В КТ системах Brilliance не тільки використовуються самі високоінтелектуальні технології, а й застосовуються всі найостанніші досягнення щодо забезпечення максимально ефективного і зручного процесу роботи для користувачів. Обидва ці чинники мають істотне значення при обробці великих обсягів даних, які збираються в процесі візуалізації безлічі зрізів, і сприяють сталому переважно в конкурентній боротьбі.

64-канальна конфігурація КТ сканера Brilliance озброєна потужною сучасною технологією - комбінація інноваційних рішень, що забезпечують якість зображень світового класу. Технологія Essence, яка включає удосконалення рентгенівської трубки і системи реконструкції, гарантує отримання узгоджених, точних зображень в ході будь-яких досліджень.

Незважаючи на те, що КТ сканер для комп’ютерної томографії Philips Brilliance 64 є однією з найбільш великих машин, він швидше, ніж багато менш потужні пристрої. А завдяки широкому спектру програмних функцій і обробних програм ви зможете досягти якісних результатів швидше, ніж коли-небудь.

Особливості Philips Brilliance 64

Мультиспіральний комп’ютерний томограф має в своєму арсеналі матриці високого дозволу, які підтримують реконструкцію та візуалізації наборів даних до 24 lp/cm. А нові чотирьохядерні процесори, – ексклюзивна тривимірна проекційна плата виробника, дозволяють відновити 75% заводських протоколів за одну хвилину.

Неймовірна швидкість:

Якщо ви порівняєте 64-зрізовий КТ сканер з 40-зрізний, то ви побачите, що 40-ий збирає зображення, що охоплюють до 32 міліметрів за один прохід, в той час як Brilliance може покривати близько 40 міліметрів при проході через 4 мілісекунди. Приміром, цей апарат може:

Сканування всього тіла (наприклад, у пошуках згустку крові) може бути закінчено приблизно через 0,3 хвилини. І це далеко не весь продуктивний потенціал установки.

Функції і технології:

Ультрасучасний КТ томограф Philips дозволяє сканувати тканини навіть в русі, наприклад, під час серцевих скорочень. Це дати можливість бачити серце і судини без розмиття, викликаного ритмічним биттям серця:

Ви можете ознайомитися з докладною інформацією по посиланню: Завантажити детальний опис Philips Brilliance 64-зрізу
Спіральний комп'ютерний томограф Philips Brilliance 16-зрізів

(Повністю відновлений в 2019 році)

Вартість - 150 000 євро

Термін поставки 7 днів

Сервісне обслуговування - 5000 євро в рік

Комп'ютерний томограф Philips Brilliance 16-зрізів

Комп'ютерний томограф Philips Brilliance 16-зрізів

Потужний комп'ютерний томограф, який дозволяє проводити великий спектр досліджень виняткової якості, включаючи складні і чутливі до руху дослідження. Забезпечуючи швидке виконання збору і обробки даних, апарат успішно використовується для проведення рутинних КТ-досліджень і КТ-ангіографії. Набір інструментів для автоматизації управління скануванням і швидка реконструкція зображень на Brilliance 16 дає змогу значно збільшити пропускну здатність системи.

Ідеальне рішення для відділення радіології - високопродуктивна система Brilliance підходить для проведення таких складних досліджень, як пульмонологія, колоноскопія і базова кардіологія.

Система Brilliance СТ забезпечує:

Переваги комп'ютерного томографа Brilliance 16:

Основні параметри системи: